Článek s Andrejem Todikou

 

TODIKAMP – PREPARÁT, KTERÝ NEJEN LÉČÍ, ALE KTERÝ VÁM ANI NEDOVOLÍ ONEMOCNĚT

V roce 2009 „ Komsomolka“ publikovala interview s Andrejem M. Todikou – synem Michaila Petroviče Todiky, který před 47 lety vynalezl preparát, mnohými nazývaný jako

„ lék na rakovinu“.

Od té doby do současnosti preparát  Todikamp pomohl mnoha tisícům lidí.

Koncem r.2016 byl Todikamp zaregistrován ve státním registru Ministerstva zdraví Moldavské Republiky a obdržel veškeré nezbytné dokumenty. Znovu jsme se spojili s Andrejem Michailovičem Todikou.

Připomenu, v r. 1969 moldavský vědec Michail Petrovič Todika vynalezl unikátní preparát, který na počest svého vynálezce, byl pojmenován Todikamp.

Preparát byl úspěšně používán při léčbě radikulitidy (zánět míšního kořene – pozn. Překl.), nachlazení, zánětu žaludku, artritidy, prostatitidy (zánět prostaty), cirhozy a ostatních vážných onemocněních.

Jak psali toho času v tisku, Todika porušil zákon tím, že se pustil do léčení bez lékařského diplomu v ruce.

Obviňovali ho v první řadě za to, že Michail Petrovič Todika, kandidát geografických věd, neměl žádný vztah   k oficiální medicíně. Ale nehledě na obvinění a zákazy, on pokračoval v pomáhání lidem. - Ano, můj otec nebyl zdravotníkem, byl kandidátem geografických věd. U něho se vystupňovala radikulitida a on začal hledat prostředky k vyléčení. Experimentoval sám na sobě.

-      Po prvním zábalu se bolesti zastavily, ale ne zcela, zmizelo několik infiltrátů, které byly ještě z dob války, vypráví syn Andrej Michailovič Todika.

-      Jak došlo k tomu, že se preparátem začaly léčit celebrity?

-      Svého času otec studoval na vysoké škole v Moskvě a v hlavním městě měl nemálo známých, kteří vyzkoušeje Todikamp, předávali informaci o jeho efektivitě. Říkáme tomu slovní doporučení. Opravdu,

u Michaila Petroviče se léčilo mnoho známých lidí, včetně mnoha kosmonautů. Kromě toho pomohl spisovateli Lvu Ošaninu, básníkovi Jevgeniji Jevtušenkovi, pěvci Josefu Kobzonovi, předsedovi sibiřského oddělení Akademie věd, akademikoviG.I. Marčukovovi a mnoha dalším známým lidem. To jest těm, kteří měli přístup a příležitost léčit se na nejvyšší úrovni, ale pomohl jim Todikamp.

Přes 20 let otec tímto preparátem léčil všechny, kteří se na něho obrátili.

-      Proč trvalo tak dlouho, než byl preparát certifikován?

-      Já jsem dlouhou dobu nebyl v Moldavii. Otec zemřel v roce 1989 a v r. 1991 jsem odjel do USA a vrátil se před pouhými 8 lety do Kišiněva, abych dokončil práci nad projektem, kterou započal můj otec.

-      Proto bylo potřeba vytvořit v Moldavii společnost, získat všechny pracovní dokumenty, autorizace, schválení, provést veškeré nezbytné výzkumy a analýzy. Pouze tohle vzalo 3 roky. Samotný proces certifikace trvá dlouhý čas. U nás je vše moldavské, jak surovina tak výroba. Společnost pracuje v Kišiněvě.

-      Co je to„Todikamp“?  Lék na rakovinu?!

-      Náš preparát je v Moldavii certifikován jako potravinový doplněk.

-      Používá se při léčbě pacientů, kteří trpí akutními i chronickými infekčními nemocemi, zhoubnými i nezhoubnými nádory, metabolickými poruchami, patologií srdečně – cévní soustavy, imunologickými poruchami, na obnovu organismu po těžkých otravách a radiačním poškození. My, samozřejmě nestavíme preparát jako lék na rakovinu, ale na základě půl století zkušeností lze říci, že je platný i při léčbě různých druhů novotvarů.

-      Není to všelék. Preparát normalizuje systém organizmu jako celku. A potom organismus může sám zvládnout téměř všechny své problémy.

-      Na Ministerstvu zdraví byly provedeny veškeré potřebné sledování a analýzy, které ukázaly, že náš preparát je bezpečný pro vnitřní užívání. Na základě tohoto byl zaregistrován ve státním registru jako doplněk stravy.

-      V Moldavii je téměř epidemie hepatitidy B. Pomáhá Todikamp při tomto onemocnění?

-      Řeknu Vám z vlastní zkušenosti. Před více než 30 ti lety jsem měl hepatitidu B. Dva týdny jsem byl na infekčním v nemocnici a potom za měsíc jsem musel jít na kontrolní prohlídku.

-      Tento měsíc jsem užíval Todikamp zevně i vnitřně. Když se dívali na moje výsledky, lékař byl udiven, že veškeré ukazatele byly prakticky v normě. Od té doby uběhlo 31 let a já jsem nikdy již neměl problémy s játry.

      Vědí o Todikampu v jiných Zemích?

K dnešnímu dni náš preparát užívají  nemocní v 62 zemích světa. Mezi nimi je Švýcarsko, Německo, USA, Australie, Velká Británie, Itálie, Arabské emiráty a nakonec i země SNS. V Rusku je jedním z našich reprezentantů Genadij Petrovič Malachov. On mnoho psal o Todikampu ve svých knihách a doporučuje náš preparát i dětem, a také hovořil o tom, že je efektivní i ve 4. stadiu rakoviny.

       V přípravku je vlastně petrolej?

       To není petrolej, ale zápach petroleje je přítomný. Je to mnohem složitější frakce 

       produktů zpracování ropy. Todikamp – to je extrakt vlašských ořechů mléčné zralosti ve

       směsi alifatických nasycených uhlovodíků.

       A je možné koupit Váš preparát v lékárně?

       Samozřejmě, je to možné. Ptejte se na Todikamp v lékárnách Moldavie.

Kontaktujte nás

E !EMAIL

T !TELEFON