Princip komplexního působení vitaminu B17

Apramar®, bioaktivní doplněk s vysokým obsahem amygdalinu (99,74%) má kromě likvidačního účinku na nemocí zasažené zóny další, neméně důležitý efekt - celkově posiluje organismus.  Jeho užívání se pozitivně projevuje na ukazatelích krevních testů: cévy se čistí, srovná se tlak, zrychluje se látková výměna (tudíž se zvyšuje rychlost zpracování produktů nemoci).

Metabolická terapie na základě amygdalinu nepředpokládá agresivní účinek. Naopak, její podstata tkví ve formování vlastního efektivního imunitního systému schopného bojovat s projevy rakoviny. Léčba nepůsobí na pacienta zvnějšku, spalováním orgánů. Apramar® se stává „ vestavěnou součástí“ systému vlastního vyčištění. 

Bioaktivní doplněk však nelze považovat za všelék. Nepůsobí jen na vlastní pěst. Krebsova nutriční terapie (metabolická) je komplex, který zahrnuje:

Apramar4

  • nezbytnou detoxikaci;
  • rostlinnou (vegetariánskou) dietu (je potřeba k maximálnímu uvolnění pankreatických enzymů);
  • neustálou aktivní vitaminovou podporu (nárazové dávky vitaminů C a A pro posílení imunity);
  • užívání enzymů.

Metabolická protirakovinná terapie vychází z přesvědčení, že rakovinné buňky jsou součástí vlastního organismu člověka. Ve prospěch tohoto tvrzení svědčí fakt, že rakovinné buňky mají tentýž proteinový obal pericellular sialomucin se záporným nábojem, jako normální buňky. 

Tímto obalem se ke zdroji nemoci nemohou „prodrat“ ani bílé krvinky, ani vitamin B17. I ony jsou totiž nabity záporně. K překonání ochranné vrstvy jsou zapotřebí pankreatické enzymy. Jakmile se dostanou do krve, aktivizují se a zpracovávají záporně nabitý obal.

Kontaktujte nás

E !EMAIL

T !TELEFON