Při jakých typech rakoviny Apramar® pomůže

Nejčastější příčinou vzniku rakoviny je - podle Krebsovy teorie – změna v jídelníčku moderního člověka. S výskytem syntetických potravin, rozvojem chemických přísad, popularity fastfoodů a GMO výroby z běžné stravy vymizely přírodní produkty, které po staletí vytvářely základní ochranu před rakovinou. 

Аpramar® v podstatě kompenzuje tyto produkty, které už prakticky nelze vrátit do jídelníčku (změnil se vzorec mnoha kultur, amygdalin je z něj vytlačen pesticidy a dalšími chemikáliemi). Proto je efektivní v léčbě všech rozšířených onkologických nemocí.  Praxe ukazuje, že vitaminoterapie s vysokými dávkami В17 dosahuje nejlepšího efektu u:

Apramar9

  • různých forem adenokarcinomu (rakovina prostaty, slinivky břišní, jater, plic, střev);
  • lymfomů;
  • rakoviny prsu;
  • zhoubných útvarů v ledvinách;
  • rakovinných onemocněních orgánů pobřišnice.

Podle údajů z výzkumů uskutečněných na Filipínách, v Mexiku, Jižní Koreji vitamin B17 může odvrátit smrt pacienta v 40% případů uvedených chorob. V každém třetím případě dokáže zajistit úplnou regeneraci organismu. 

Četné zkušenosti a výzkumy ukazují, že Apramar® dokáže pomoci při některých typech rakoviny mozku. Jako podpora imunity výborně funguje při sarkomu a melanomu.

Kontaktujte nás

E !EMAIL

T !TELEFON