Praxe používání laetrilu v lékařství

Apramar6

První případ zdokumentovaného použití biologicky aktivního doplňku na bázi amygdalinu, které přineslo pozitivní výsledek, byl zaregistrován v Moskvě. Léčbu prováděl Fjodor Inozemcev, který rovněž zaznamenal několik úspěšných testů:

  • 20letý mladík, který po dobu tří měsíců užíval laetril v rámci vitaminoterapie, žil další tři roky poté, co mu lékaři dávali maximálně týden (další osud pacienta není znám);
  • Žena, 48 let, s rakovinou vaječníků, prognóza bez operace byla 6–18 měsíců, po metabolické protirakovinné terapii žila ještě dalších více než 11 let.

Lékař u pacientů nezjistil žádné vedlejší účinky, ani příznaky otravy či jakékoli jiné negativní doprovodné momenty. A nezjistili je ani odborníci, kteří používali izolovaný nitrilosid v onkologické praxi v USA. V letech 1960–1972 přes 50 amerických klinik informovalo o vysoké účinnosti vitaminu B17 v léčbě onkologicky nemocných. Velmi dobrá reakce na metabolickou terapii byla pozorována u dětí. 

Přípravky na bázi amygdalinu byly testovány v Číně (2013–2015), Jižní Koreji (2005, 2012), Německu (2014). Studium vlastností vitaminu B17 pokračuje v Mexiku, Indonésii, na Filipínách. A všude došli ke stejným výsledkům: po měsíční léčebné kúře se nádor zmenšil a celkový stav pacienta se zlepšil.

Kontaktujte nás

E !EMAIL

T !TELEFON